Ми повинні працювати єдиною командою

У Смілянському районі новий голова райдержадміністрації. Представив новопризначеного керівника заступник голови-керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Едуард Івакін. Він наголосив, що потрібно виконувати завдання, які ставить Президент Віктор Янукович в повному обсязі, а також слухати людей, бо найголовніше – це люди, які тут працюють.

Василь Бугаєнко, який змінив на цій посаді свого попередника Сергія Зайцева, з Новоархангельська Кіровоградської області. До травня 2010 року Василь Васильович працював на посаді голови Новоархангельської районної державної адміністрації.

– Будемо працювати над втіленням у життя ініціатив Президента, розвитком регіону і підвищенням соціального рівня життя нашого населення, – зокрема, сказав Василь Бугаєнко.

Детально про основні напрямки роботи на новій посаді новопризначений голова РДА розповів на прес-конференції, яка відбулася за кілька днів потому. Василь Васильович зупинився на основних завданнях, які стоять перед районною владою.

– Це, перш за все, робота над соціальними питаннями району, робота над його економічним розвитком, робота над інвестиціями, втілення в життя ініціатив Президента.

Керівник озвучив, зокрема, напрямки роботи в галузі медицини, залученні інвестицій для створення нових робочих місць, розвитку туризму, ремонту доріг тощо.

Що ж стосується співпраці з міською владою, то керівник сказав, що співпраця – це найголовніше.

– Якщо немає спільної роботи міської та районної влади, то немає роботи взагалі, – наголосив Василь Васильович. – Ми повинні працювати єдиною командою на благо даної території.

Людмила СКОРОХОД

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *