Адміністративні послуги: зручно, доступно

З метою створення зручних та доступних умов отримання жителями нашого міста адміністративних послуг, з 1 червня цього року при виконавчому комітеті міської ради утворено «Центр надання адміністративних послуг», який розміщено на першому поверсі міськвиконкому.
Тут можна отримати дозволи, рішення, висновки, погодження, довідки та інші документи, які надавалися структурними підрозділами міськвиконкому. Наприклад, управліннями архітектури та земельних відносин, житлово-комунального господарства, службою у справах дітей, архівним відділом, відділами торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів, обліку й приватизації житла та іншими.
– До нас уже звернулося понад 700 жителів міста з питань отримання рішень, довідок, витягів та дозволів, видано уже понад 500 результатів рішення адмінпослуг, затверджено графік прийому суб’єктів господарювання в нашому центрі, – розповідає начальник відділу надання адмінпослуг Людмила Проненко. – Прийом здійснюють представники структурних підрозділів міськвиконкому та органів виконавчої влади. Наприклад, управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста – з цих питань найбільше звернень – здійснює прийом щовівторка, щосереди, щоп’ятниці з 9 до 13 години.
Задоволені роботою нового центру і сміляни, які вже встигли скористатися його послугами.
– Раніше треба було ходити по різних кабінетах, а зараз все роблять швидко в одному кабінеті, всі питання вирішуються швидко і правильно, – так відгукується про результати свого звернення до центру одна з його відвідувачок.
– Наш центр працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години, і вже у вересні плануємо розпочати роботу і по суботах. Я надіюсь, що людям стане зручніше, – додає Людмила Проненко.
Зараз в Україні розпочав діяти проект «Адміністративні послуги. Спрощений доступ». Впроваджується він і в нашому місті. Адмінпослуги надаватимуть засобами поштового зв’язку. Затверджено єдиний перелік цих послуг і проводиться відповідна робота, щоб до жовтня запровадити цей проект на всіх поштових відділеннях Сміли.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *