Навчання у НВК «Лідер»

З 1 серпня 2017 року у місті Сміла розпочав свою діяльність новий освітній заклад – Навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради Черкаської області, що є правонаступником спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 та Смілянського природничо-математичного ліцею.

Запрошуємо до співпраці тих, хто заздалегідь планує майбутнє своїх дітей, намагаючись забезпечити їм високий рівень професійної освіти.

Запрошуємо до діалогу, адже переконані, що це одна зі складових успішного формування особистості, покращення рівня навчання своїх вихованців та створення іміджу нового навчального закладу.

Запрошуємо на навчання усіх, хто хоче отримати якісну освіту та стати упевненою, конкурентоспроможною особистістю. Обираючи навчання у «Лідері», ви отримаєте змогу:

  • поглиблено вивчати предмети уже з 5 класу;
  • обрати профіль навчання у старшій школі з 8 класу: математичний (з поглибленим вивченням математики); біолого-хімічний (медичний), суспільно-гуманітарний (з поглибленим вивченням історії та англійської мови), філологічний (з поглибленим вивченням української мови та літератури та іноземних мов);
  • вивчати англійську мову за британськими підручниками;
  • стати учасниками найрізноманітніших телекомунікаційних проектів;
  • брати активну участь у Європейських освітніх програмах, програмах обміну учнівської молоді між країнами Європи;
  • у рамках цікавих проектів та програм відвідати країни Європи, отримати важливий та корисний досвід спілкування з носіями мови під час спілкування з молоддю з різних країн;
  • стати учасником євроклубу та пізнавати світ через міжкультурний діалог;
  • жити цікавим, цілеспрямованим та насиченим подіями шкільним життям.

Мала академія наук учнівської молоді Сміли залишається структурним підрозділом НВК «Лідер», а це свідчить про те, що науково-дослідницька діяльність в новоствореному закладі буде пріоритетною.

Ми несемо відповідальність за навчання та розвиток своїх вихованців. Спробуємо задовольнити найрізноманітніші освітні та естетичні потреби учнів та побажання батьків. Працюватимемо над створенням такого колективу однодумців, який буде розвиватися задля щасливої пори юності.

Переконані: «МАЙБУТНЄ – ЗА ЛІЦЕЯМИ!»

Чекаємо вас за адресою: м.Сміла, вул. Героїв Небесної Сотні, 16

Довідки за телефоном: (04733) 4-21-21