Всі вулиці Сміли будуть освітлені

Серед пріоритетних проблем, які зобов’язувався вирішувати міський голова Вадим Решетняк і про що йшлося у його програмах під час виборчих кампаній, було відновлення освітлення вулиць нашого міста. І це питання справді стало постійним на порядку денному.

Так, тільки за минулий рік більше двох десятків вулиць і провулків Сміли було освітлено. Це, зокрема, вулиці Лобачевського, Глібова, Рєпіна, Мазура, Леніна, Свердлова, Артема, Зарічна, Блюхера, Київська, Пушкіна, Чмиренка, Філатова, провулки Верещагіна, Вавілова та інші.
Активно ведеться робота з освітлення і цього року. До Дня Перемоги було завершено освітлення мікрорайону Загребля – вулиць Тясминської, Гастелло, Молокова, Ростовської, Сунківської, Баумана та інших. До кінця липня приватне підприємство «Укрромбуд», яке виконує ці роботи, встановило понад вісімсот ліхтарів на 45 вулицях: у мікрорайонах Мала Яблунівка, Гречківка, цукрокомбінату, радіоприладного заводу, у центрі міста, машбудзаводу, на вулицях Корольова, Громова, Кооперативній, Орлова, Нахімова, Чкалова, Чернишевського, І.Франка, 40-річчя Перемоги, Б.Хмельницького, Кармелюка, Московській та інших. Замінено частину ліхтарів на сучасні світлодіодні, які дозволяють значно економити споживання електроенергії.
Міський голова ставить за мету зробити централізовану мережу освітлення у Смілі, щоб усі вулиці міста були освітлені. Підтримують Вадима Володимировича у цьому і його заступники, а також ініціативні депутати міської ради. Багато вулиць уже освітлено не лише завдяки коштам міського бюджету, а й коштам міського голови, які він постійно залучає для вирішення цього питання. Тож, як бачимо, слова міського голови не розходяться з ділом.
DSC_0523Цими днями сміляни змогли побачити, як на центральній алеї міського парку культури та відпочинку встановлювали нові ліхтарі. Як розповіла його директор Наталія Ястребова, нещодавно було відновлено освітлення на одній з бокових алей. Тож парк, який саме завдяки зусиллям і фінансам в тому числі і родини міського голови, став перлиною нашого міста і впорядкувати який також зобов’язувався у своїх програмах Вадим Володимирович, стає все красивішим і затишнішим. Про конкретні кроки в цьому напрямку читайте в інтерв’ю Наталії Ястребової у наступному номері газети.

Людмила СКОРОХОД

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *