Турбуються про затишок і тепло

За кошти міського бюджету на об’єктах освітньої та культурної інфраструктури виконано значний обсяг робіт, зокрема ремонтних, що засвідчує турботу міської влади про наймолодших смілян та результативну співпрацю керівництва Сміли з педагогічними і батьківськими колективами.

Олена Золотоверха, заступник директора школи №3-колегіуму:
– Дуже багато робиться для учасників навчально-виховного процесу. Завдяки міській владі та міському голові Вадиму Решетняку у нашій школі під час осінніх канікул замінено на сучасні склопакети 32 віконних блоки, які були пошкоджені та становили небезпеку. Зараз оновлюється фасад школи з вулиці Свердлова – це продовження ремонту, який розпочали минулого року. Також відремонтовано внутрішні туалети, спортивний зал, увесь ремонт відповідає сучасним вимогам.

Неля Чернай, завідуюча дошкільним навчальним закладом №2:
– Минулого року, до 75-річчя нашого дошкільного навчального закладу, міська влада пообіцяла замінити старі віконні блоки, і свою обіцянку керівники міста виконали. Цього року замінено на нові склопакети 29 віконних блоків. Зараз спеціалісти завершують робити відкоси. Вдячні, що влада турбується про дошкільнят. Знаємо, що ця зима у нашому закладі буде теплішою після всіх виконаних робіт, а також від душевного тепла людей, які дбають про наймолодших смілян. Зараз у нашому закладі триває нормальний освітньо-виховний процес. Маємо надію, що і надалі будемо плідно співпрацювати з міською владою у вирішенні питань, пов’язаних із створенням належних умов для дітей. Хотілося б ще облаштувати фасад дошкільного навчального закладу, бо адміністрація закладу, батьківський комітет, управління освіти, молоді та спорту не в силах самотужки це зробити.

Тетяна Бондаренко, директор школи №10:
– Для якісної організації роботи в новому навчальному році педагогічний та батьківський колективи провели велику роботу. Насамперед, дякуємо міській владі в особі міського голови, його першого заступника за те, що завдяки їх зусиллям і підтримці депутатів із фонду розвитку міського бюджету виділено 281 тисячу гривень на капітальний ремонт системи теплопостачання. Школа №10 – одна з найстаріших у місті, а тому система теплопостачання, її внутрішні магістралі були вже морально і фізично зношені. Через часті пориви виникла необхідність їх капітального ремонту. Уже освоєно 187 тисяч гривень. У триповерховому корпусі замінено дев’ять стояків і завершується монтаж системи теплопостачання в шкільній майстерні. Думаю, що до кінця цього року всі роботи на запланованих об’єктах будуть виконані без відключення школи від системи теплопостачання. Окрім цього, завдяки батькам проведено якісний ремонт кожного навчального кабінету та місць загального користування. За кошти батьків придбано десять комп’ютерів, мультипроекторів, замінено парти і стільці у чотирьох кабінетах, старі вікна на євроблоки у кабінеті інформатики, спальні для першокласників та інші.

Наталія Ястребова, директор міського парку культури та відпочинку:
– Зараз навколо парку встановлюється паркан. Цей проект дуже економний, на виготовлення паркану відповідно до кошторисної документації буде використано мінімальні кошти – близько трьохсот тисяч гривень. Це зовсім небагато, зважаючи на дуже велику територію парку. Паркан буде встановлено з трьох сторін – вздовж школи №3-колегіуму, вул. Черкаської та костелу. Його проект виконало архітектурне бюро. Підрядник – смілянська фірма «Укрромбуд». Ми старалися, щоб паркан був недорогим, але в той же час надійним і красивим. Другий етап – встановити паркан біля центральної частини і входу.

Валентина Ткач, вчитель школи №3-колегіуму:
– Ми вдячні за чудовий парк, де приємно відпочивати. Зараз його обгородили ще й красивим парканом. Він захищатиме не лише парк, а й територію нашої школи. Відчувається, що міська влада і міський голова Вадим Решетняк турбуються про смілян і місто.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *