Доземний уклін подвигу

Покладанням квітів до Меморіалу Слави, братських могил та урочисто-святковими заходами відзначили сміляни 69-у річницю визволення України від фашистських загарбників.

У міський парк культури і відпочинку, де знайшли вічний спочинок воїни-визволителі, прийшли керівники міста, представники влади, депутатського корпусу, ради ветеранів війни та праці, громадськості на чолі із виконуючим обов’язки першого заступника міського голови Петром Некозом. Вони вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, доземно вклонилися подвигу людей, які життям заплатили за мир і спокій усіх наступних поколінь. До Меморіалу Слави на знак глибокої поваги і вдячності лягли червоні гвоздики.
Вітальним словом від міської влади урочистості у міському Будинку культури розпочав керуючий справами-заступник міського голови Олександр Головченко. Доповнив низку побажань і вдячних слів на адресу учасників бойових дій та всіх ветеранів війни голова міської ради ветеранів Микола Якушенко. Святковим подарунком став концерт на головній сцені міста. Учасників урочистого дня своїми виступами привітали найкращі колективи та виконавці, які представляють різні покоління смілян – від найповажніших до зовсім юних. Концерт засвідчив нерозривну єдність і наступність поколінь, які передають одне одному славу батьків та дідів, кращі традиції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *