Смілі аплодували стоячи

Минулої суботи сміляни виступили на сцені обласної філармонії із творчим звітом, що є складовою обласного фестивалю народної творчості, присвяченого 60-річчю утворення Черкаської області та 200-річчю Тараса Шевченка.

Традиційно в день творчого звіту заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко, заступник голови обласної ради Василь Касян, начальник управління обласної державної адміністрації Наталія Джура разом з керівниками делегацій та учасниками творчих колективів поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Від імені голови обл­держадміністрації Сергія Тулуба учасникам мистецького свята висловила побажання та подякувала за активну життєву позицію і талант голова журі Тетяна Прітченко, від обласної ради та її голови Валерія Черняка звернувся Василь Касян.

Канву урочистостей доповнило вручення сувенірів. Пам’ятну відзнаку до 200-річчя Тараса Шевченка отримав заступник міського голови–керуючий справами Олександр Головченко. У свою чергу, Олександр Євгенович передав статуетку символа нашого міста – дівчини Сміли в обласний крає­знавчий музей, який нині експонує вироби майстрів Черкащини – учасників фестивалю народної творчості.

DSC_0486Смілянські умільці презентували свою творчість у фойє філармонії на виставці декоративно-прикладного мистецтва та художників-аматорів. Її відвідувачі відзначили, що наші земляки представили розмаїття цікавих і оригінальних робіт, виконаних у різних техніках. Особливу увагу журі привернули обкладинки до Шевченкових творів, закладки, мініатюрні рушнички ручної роботи, які можна використовувати як сувенірну продукцію.

На обласну сцену вийшли майже триста учасників творчих колективів Сміли. Усі вони є переможцями першого етапу обласного фестивалю народної творчості. Це вокальні аматорські колективи «Заграва», «Родовід», «Коляда», «Придніпряни», «Намисто», хор ветеранів війни і праці МБК, хореографічні ансамблі «Сміляночка», «Пролісок», «Надія», «Діамант», «Шторм», «Колорит», «Соната», колектив «Рій Полин» козацької сотні ім. Василя Бурки, учасники театру та окремі виконавці. Концертна програма з відеосупроводом була гарно зрежисована, аматори сцени демонстрували високий рівень майстерності, колоритні костюми, оригінальні композиції, різножанрові номери та різні напрямки творчості.

DSC_0506Творчий звіт Сміли викликав неабияку цікавість у широкого загалу. Глядачі вщент заповнили залу філармонії. Раз у раз здіймалися бурхливі оплески, а насамкінець вдячна аудиторія аплодувала смілянам стоячи. За підсумками звітів міст і районів журі визначить кращі номери, які будуть представлені на заключному фестивалі народної творчості у Києві. До речі, Черкащина у столиці відкриватиме концерту програму.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *