Пандус – життя без бар’єрів

Біля приміщення Смілянського філіалу Харківського університету внутрішніх справ облаштовано пандус. Ініціатором такої доброї справи стала Тамара Комиза, син якої є студентом цього навчального закладу і без спеціальної доріжки не міг безбар’єрно потрапити у приміщення. З проханням допомогти зробити пандус Тамара Іванівна звернулася у громадську приймальню Партії регіонів.
– Ми розуміємо, наскільки складно у житті та побуті доводиться людям з особливими потребами, тому взялися посприяти вирішити проблему, – розповів Віктор Іншаков. – Облаштування пандуса розглядаємо як надання адресної допомоги, що є одним із принципів, окреслених в соціальних ініціативах Президента України. Глава держави ставить завдання забезпечити доступність закладів освіти, культури та інших для людей з особливими потребами, і ми його виконуємо.
Віктор Григорович звернувся до голови міської організації Партії регіонів Михайла Коваленка. Міський голова та його заступники з розумінням поставилися до цього питання і, незважаючи на дуже скромний на сьогодні міський бюджет, знайшли можливість профінансувати облаштування пандуса. Проектно-кошторисну документацію затвердила сесія міської ради, її рішенням було виділено і необхідні кошти.
Пандус зроблено вздовж будівлі, він широкий, досить пологий, відповідає необхідним вимогам і створює належні умови для навчання студентів з особливими потребами.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *