Знайомтесь – це я!

Третій рік поспіль у нашій школі діє проект учнівського самоврядування «Знайомтесь – це я!». Нещодавно у 3 класі відбулася презентація цього проекту.

Важливо, щоб кожен учень виконував конкретну, хоча б невелику роботу для загального блага, виявляючи себе при цьому як член колективу. Тому у нашому класі діє учнівське самоврядування, модель якого має назву «Зірковий простір».

Вихованці познайомили всіх присутніх зі своїми талантами. А саме: Юлія Щербатюк, яка навчається у школі мистецтв гри на фортепіано, виконала музичний твір Дмитра Кабалевського «Повільний вальс» та акапело заспівала пісню про сонечко. Ще один не менш яскравий виступ присутнім подарував Олександр Лук’яненко, який виконав на баяні пісні «Сонечко» та «Васильок».

Показовими були й спортивні таланти учнів: Дмитра Губанова, який з 1 класу займається спортивною гімнастикою, причому до спорту його підштовхнув приклад старших братів-важкоатлетів. Дмитро вже встиг стати чемпіоном і срібним призером Сміли, призером та учасником спортивних змагань в Черкасах та Євпаторії. Велике враження на присутніх справив виступ Данила Ковтуна, який третій рік займається в гуртку сучасного спортивного танцю «Шторм»: дипломи та грамоти, які юний спортсмен виборов, змагаючись на різноманітних конкурсах, були з’єднані в спільну «стрічку», довжина цієї стрічки сягала кількох метрів.

Цікаву виставку підготували третьокласники. Олександр Сіряченко презентував власний вірш про своє хобі та фігурки з пластиліну, Оксана Дронова – малюнки про своїх рідних, тварин та свій портрет, де вона уявляє себе принцесою, Дмитро Літавий – оригінальні поробки з дерева та конструктори, Валерій Головко – поробки з паперу.

Пісня «Літо» у виконанні Олександра Дяченка, Оксани Дронової, Олександра Сіряченка та Дмитра Губанова надихнула спогади про тепле літо. Чудового настрою додала всім пісня «Вундеркінд» у виконанні хлопчиків і дівчаток.

За активну участь у проекті «Знайомтесь – це я!» учасники були нагороджені грамотами, які отримали з рук директора школи Тетяни Сергіївни Трушкової.

Дякую усім моїм третьокласникам та їхнім батькам, які доклали багато зусиль і вклали душу у презентацію проекту учнівського самоврядування «Знайомтесь – це я!» Ви в мене – найкращі! Пишаюся, що в мене такі учні та батьки і свято вірю в успіхи моїх вихованців, яких дуже люблю.

Вікторія ЦАПЕНКО,

класовод 3 класу ЗОШ №4

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *