Всі ми друзі-школярі

Основними завданнями, які стоять сьогодні перед школою, є забезпечення сучасної якості навчання і виховання, зміцнення розумового, фізичного, естетичного розвитку дитини. Ці завдання розв’язуються у системі навчально-виховної роботи школи №3-колегіуму, їх реалізація розпочинається зі створення  відповідних умов для учнів та особливо для першокласників.

Обладнані класні та ігрові кімнати, затишна спальня, смачні  обіди, комфортні  умови та  розвиток творчих здібностей через індивідуальний підхід до кожної дитини, цікаві форми роботи, вивчення іноземної мови за сучасними підручниками із застосуванням комп’ютерних технологій чекають шестирічок у нашій школі. Всебічному розвитку дітей сприяють гурткова робота, яку проводять педагоги школи та різних позашкільних закладів, відвідування учнями шкільних спортивних гуртків та секцій.

Із маленькими школярами працюють високо­кваліфіковані спеціалісти, справжні майстри своєї справи. Серед восьми вчителів початкових класів – 5 учителів-методистів, троє мають звання «Відмінник освіти України». Педагоги своїми найголовнішими завданнями вважають сформувати позитивне ставлення молодших школярів до світу, до природи, до людини, до праці і до самого себе. Вихованці початкових класів із задоволенням відвідують групи продовженого дня, де дозвілля дітей організовано відповідно до їхніх інтересів, зміцнюється здоров’я малюків, діти забезпечуються повноцінним харчуванням та позитивним настроєм.

Цікавими не лише для дітей, а й для їхніх батьків є різноманітні заходи, що організовуються педагогами. Так, нещодавно пройшло незабутнє для малюків свято «Всі ми друзі-школярі!». Проводили його у міському парку, на свіжому повітрі члени шкільного парламенту та педагог-організатор Наталія Іщук. Учасниками свята були всі учні початкових класів. Кожна команда отримала лист-путівку із зазначенням станцій, які діти повинні були пройти за певним маршрутом та виконати завдання казкових героїв, що чекали їх на станціях «Казкова», «Загадкова»,  «Історична», «Пісенна»,  «Спортивна», «Ігрова»,  «Художня» та «Гумористична».  Завзято, весело, з гумором та гарним настроєм маленькі школярі відгадували загадки, співали, розповідали казки, показували свою силу, спритність, швидкість, ділилися знаннями історії рідного краю та міста. Переможцем, як зазвичай, виявилась дружба, кожна команда отримала нагороду у своїй номінації. А шестирічкам це свято допомогло влитись у велику, дружну шкільну родину. Свято закінчилось, та враження від нього залишаться і в спогадах малюків, і на яскравих фотознімках.

Шкільні будні тривають, і наші педагоги роблять усе, щоб зацікавити дітей реальною справою, дати вихід їхній енергії, надати кожному можливість найбільш повно реалізувати свої здібності.

Світлана Рогач,

керівник прес-центру

школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *