Віртуальний семінар

Сучасне життя змінюється дуже швидко. Напевно, одна з професій, фахівці якої мають змінюватись одночасно з нею, це професія вчителя.Адже кожне покоління має справу з новими досягненнями, проблемами та турботами. І першими, хто вказує стежку в іноді незрозумілому, а іноді й ворожому для школяра світі, є звичайні вчителі.

Найважливіша риса сучасного вчителя – уміння й бажання вчитись, не зупинятись на досягнутому, завжди шукати в житті нове. Адже людина, яка цікавиться всім, що її оточує, не подаватиме «суху теорію», а зробить кожний урок цікавим і пізнавальним. І це, мабуть, єдине, чим можна завоювати повагу та прихильність учнів і досягти головної мети своєї роботи – навчити. Адже школа – це не місце, де надають освітні послуги. Школа – це храм знань, де впливають на розум і душу. Учитель допомагає ввійти в цей храм і дає можливість доторкнутися до фундаментальних каменів науки й відчути захват від маленького власного відкриття.

Для того, щоб це дійсно стало можливим, сучасному вчителю треба вчитись – щодня, щотижня, вчитися у класиків педагогіки, у своїх колег, у своїх учнів. Особливо це необхідно молодим педагогам, які тільки розпочинають свій шлях у професії.

Вперше в нашому місті 12 грудня на базі школи №3-колегіуму в рамках роботи віртуальної Школи професійного становлення молодого педагога відбулося обговорення віртуального майстер-класу з математики вчителя Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Стелли Іванівни Ходоровської. В обговоренні взяли участь молоді вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Сміли, Золотоноши, Золотоніського та Смілянського районів. Молоді вчителі, які  заздалегідь переглянули відеозапис уроку, висловили свої думки щодо структурних складових уроку, виділили найбільш вдалі його фрагменти. Учителі-початківці розмірковували щодо ефективності уроку, корисності його перегляду особисто для них. Після обговорення уроку молоді педагоги мали можливість поспілкуватися зі Стеллою Іванівною Ходоровською та ознайомитися з досвідом її роботи, прислухатися до професійних та життєвих порад досвідченого педагога.

Обговорення віртуального майстер-класу проводилося на базі опорних навчальних закладів з питань упровадження інформаційно-комунікаційних технологій, а саме: навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради, Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради та Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Наш заклад працював у режимі онлайну, прямий візуальний і звуковий зв’язок здійснювався з використанням комп’ютерного обладнання та програми «Скайп». Таке спілкування стало можливим  завдяки оснащенню школи  якісною комп’ютерною технікою та володінню вчителями на високому рівні інформаційно-комунікаційними технологіями.

 Олена Золотоверха,

 заступник директора

 школи №3-колегіуму

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *