Відкрий сердце для добра

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить слухняним дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей встановилася традиція писати Святому Миколаєві листа, у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року, і просити про подарунки. Багато листів дітвори надійшло на адресу шкільного Миколая.

До роботи взявся сам Святий і його помічники: потрібно ж було приготувати подарунки для всіх. Не могли залишитись осторонь від підготовки до цього свята і члени волонтерського загону «Данко», які напередодні провели волонтерську акцію «Відкрий серце для добра». На зібрані під час акції кошти були придбані новорічні подарунки для дітей із категорійних сімей та дітей-інвалідів.

І як же були здивовані всі – і учні, і вчителі, – коли вранці, 19 грудня, шкільну родину зустрічав Святий Миколай та його помічники – Зірочки ясні та Ангели. На всіх вистачило у Миколая привітань, подарунків. А от маленький підступний Чортик завітав до школи з різочками. Радо зустрічали Святого в кожній класній родині, а він обдаровував школярів гостинцями. Повертаючись назад до своєї хатини, Миколай завітав до Кості Мураша, учня 4 класу, який навчається індивідуально, та не просто з новорічними вітаннями, а з подарунками. Будуть до вподоби Кості казки братів Грімм, розвивальна гра, м’яка іграшка і, звичайно ж, солодощі.

 

Лариса ТРЕТЯК,

заступник директора

з навчально-виховної роботи ЗОШ №13

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *