Відкрити талант і розвивати його

Щоб виявити і заохочувати найактивніших, найстаранніших учнів, стимулювати бажання кожного досягти успіху, формувати активну громадянську позицію, спонукати кожного до розвитку своїх здібностей, адміністрація нашої школи та учнівське самоврядування в 2011–2012 н. р. започаткували конкурс «Учень року» та вирішили проводити його щорічно.

У цьому навчальному році виявили бажання брати у ньому участь учні 3 – 11 класів. Під час роботи над Положенням шкільного конкурсу ми ставили перед собою мету – дати шанс перемогти не лише тим учням, хто добре вчиться, а й тим, хто бере активну участь у спортивних змаганнях, художній самодіяльності, виданні шкільної газети « Перлинка», гуртковій роботі, суспільно корисній праці.

Тож 14 грудня ми організували творчий конкурс «Учень року має талант». Він став масштабною подією для нашого закладу. Адже саме в цей день учні показували дійсно те, що їм подобається і чим вони захоплюються. Директор Л.В. Бобришова привітала усіх учасників, а переможців нагородила грамотами та призами ( А. Петренко, А. Гупало, Т. Завгородня). Дипломи отримали Аня Ковтун, Сергій Коваль, Інна Миколенко, В’ячеслав Андрійчук, Юлія Хмельницька, Аня Зінченко, Лілія Опара.

 Провівши конкурс, ми ще раз переконалися, що започаткували його недаремно, адже надзвичайно важливо вчасно відкрити в собі талант і розвивати його. Тож бажаємо учням нашої школи перемоги в конкурсі «Учень року».

 

Ю. Сидоренко, педагог-організатор;

М.Іванова, лідер учнівського

самоврядування школи №15

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *