Святий Миколай порадував малечу

У садочку «Пролісок» 19 грудня лунав радісний як ніколи сміх, сяяли дитячі посмішки. Адже тут улаштували для малечі незабутнє свято здійснення дитячих мрій. Лялькова вистава «Про Святого Миколая», організована вихователями, навіяла на дітей святковий настрій та завела їх у світ казки з янголами та зі Святим Миколаєм. Через казку діти дізналися про історію свята, отримали подарунки та самі взяли участь у святковому дійстві, що сприяло їх емоційному задоволенню.

Особливу увагу у цей день було приділено вихованцям з особливими потребами – дітям з вадами у фізичному та психічному здоров’ї.

Уже стало традицією, що з подарунками в День Святого Миколая приходять до нас учні гімназії ім. В.Т. Сенатора. Під керівництвом учителя Л.О. Цвітненко школярі власноруч виготовляють м’які іграшки, подушечки, яким малеча дуже рада, а головне, благодійна акція приносить задоволення як дошкільникам, так і школярам.

Наш колектив дуже вдячний і адміністрації підприємства «Сільбудінвест». В ролі Святого Миколая уже шість років поспіль приносить подарунки дітям з особливими потребами його директор А.Г. Чернишов. Батьки дітей груп компенсуючого типу дякують також економісту Н.І. Самопал за чуйність і турботу про маленькі душі.

Адміністрація

ДНЗ №17 «Пролісок»

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *