Спортивні ігри юності

На стадіоні «Юність» пройшов обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави» за підтримки відділу освіти та Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, а також департаменту освіти та науки.
Уже вдруге поспіль щорічне спортивне свято відбувається у Смілі. Позмагатися сюди зібралися команди із Золотоноші, Умані та Жашкова, дві команди представили Смілу та Смілянський район. Участь у змаганнях взяли учні 6-8 класів. Відповідно до спортивної програми учасники демонстрували як фізичну підготовку, витривалість, швидкість та силу, так і знання історії часів гетьманства та козацтва. Командам давали 1 хвилину, за яку вони мали дати якнайбільше відповідей в історичній вікторині. Фізична частина фестивалю – естафета з 7 етапів: біг, стрибки, перетягування каната, стрибки в довжину з місця, човниковий біг, стрибки на скакалці та подолання смуги перешкод.
Оцінювало змагання журі, до складу якого увійшли вчителі фізичної культури, історії та представники відділу освіти.
Мета фестивалю – показати, що молодь не лише спортивно розвинена, але й знає і цінує культурне та історичне надбання рідного краю. Переможці представлятимуть область на всеукраїнському етапі фестивалю, який відбудеться в червні.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *