Школа, сім’я, клас – шкільна родина!

Ми, батьки і педагоги, маємо усвідомити: наше майбутнє залежить від виховання наших дітей. Школа і сім’я мають одне спільне завдання – виховати особистість, здатну знайти своє місце в цьому складному житті. І робити вони це мають разом, тільки разом.

Прикладом такої тісної співпраці є робота педагогічного та батьківського колективів нашої школи. Родинні свята, екскурсії, походи, Дні школи та здоров’я, спільні справи об’єднують нас у дружну родину.

Нещодавно у 2 класі відбулося родинне свято «Тато, мама, я – дружна  сім’я». Другокласники разом з учителем-класоводом Р.І. Шпак підготували літературно-музичне привітання для татусів та дідусів, адже запросили учні своїх найрідніших людей напередо­дні Дня Збройних Сил України.

Усі гості свята стали активними учасниками цікавих конкурсів. Так, татусі та дідусі позмагались у конкурсі «Найкращий перукар». Переможцями стали татусі А. Василенко, С. Пономаренко, Ю. Моргун та дідусь А. Степовенко. А от «Переправу з перешкодами» першими подолали рідні В. Сушкова, Н. Гримовського, В. Леськової. Були визначені переможці і в номінації «Найкращий співак». Це татусі В. Пахолка, Є. Титаренка, А. Степовенко, І. Поліщука та дідусі А. Дяченко та І. Поліщука.

Поза увагою маленьких господарів свята не залишились мами та бабусі. Саме вони вдало пройшли тест «Як добре я знаю смаки свого чоловіка». Другокласники порадували своїх рідних смачними бутер­бродами, які приготували власноруч. Лунали на святі українські народні пісні, кружляла малеча в танці. Весело і затишно почували себе всі – і дорослі, і діти. Але, мабуть, найвищу оцінку святу поставили самі діти, коли на запитання: «Що вам сподобалось найбільше?» відповіли: «Все!»           

ЛарисаТРЕТЯК, заступник директор

з навчально-виховної роботи школи №13

а

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *