Роль педагога у підвищенні якості освіти

Для директорів навчальних загальноосвітніх та позашкільних закладів  міста проведено семінар-практикум на тему «Роль педагога у підвищенні якості освіти та рівня вихованості особистості».  Досвідом роботи і напрацюваннями поділився колектив школи №10. Діяльність цього навчального закладу, його модель, програму презентувала директор Тетяна Бондаренко. Сучасні вимоги до вчителя та його професійної підготовки окреслила завідувач методичного кабінету Валентина Руденко. Йшлося також про завдання керівників навчальних закладів щодо розвитку професійно-особистісного іміджу педагогів початкової освіти.

Учасники заходу не обмежилися лише теорією, а й взяли активну участь у практичній роботі, виконуючи низку завдань. Окрім цього, директори за власним вибором відвідали уроки математики, біології, географії, української літератури та позакласний захід – літературно мистецьке свято «Пісня буде поміж нас».  На семінарі була нагода поринути й у світ театру. Учасники драматичного гуртка запропонували переглянути виставу з п’єсою І.П. Котляревського «Наталка-Полтавка», а четвертокласники запросили у ляльковий театр.

На завершення виїзного семінару відбулося обговорення і представлено творчий звіт.  Як зазначила начальник міського відділу освіти Таїсія Руснак, проведення таких семінарів-практикумів для керівників планується щороку. Їх тематика в цілому спрямована на загальну тему, над якою працює освітня галузь міста, а головним завданням відділу освіти є створення умов і для навчання дітей, і для підвищення фахового рівня педагогів та керівників закладів, тому що через керівників відділ освіти здійснює управління освітніми закладами.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *