Привітали медиків

У третю неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято. Людей, які щодня дбають про здоров’я смілян, покликані рятувати життя дорослим і малечі, привітали міський голова Вадим Решетняк та його заступники. У малому залі Будинку рад зібралися керівники міських закладів охорони здоров’я та кращі працівники, яким з нагоди професійного свята від імені громади керівники міста дякували за невтомну працю, чуйне серце та турботу про здоров’я кожного, хто потребує допомоги людей у білих халатах.

Подяки міського голови і премії за сумлінну працю отримали кілька десятків медичних працівників міських лікарень №1 і №2, поліклініки для дорослих та дитячої, станції швидкої медичної допомоги, стоматологічної поліклініки, медико-санітарної частини та інших установ охорони здоров’я.

А напередодні керівники міста та відділу охорони здоров’я вітали трудові колективи лікарні та поліклініки. Заступник міського голови Петро Некоз відзначив сумлінну працю, фахову майстерність представників найгуманнішої професії, висловив щирі побажання і вручив Почесні грамоти. Нагородив колег і начальник відділу охорони здоров’я Костянтин Паньов, передусім побажав міцного здоров’я. Подякував своєму колективу головний лікар міської лікарні Максим Журавель. До професійного свята адміністрація цього медичного закладу теж підготувала низку нагород. Уже традиційно в такий день було підбито підсумки конкурсу на кращу клумбу, переможці отримали премії.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *