Олімпійців готуватимуть у Смілі

Стадіон «Локомотив» у майбутньому може стати центром олімпійської підготовки молоді. За ініціативи міської влади і президента регбійно-футбольного клубу «Сміла» Олексія Цибка у наше місто завітали троє студентів із професором Київського інженерно-будівельного університету, які будуть працювати над ескізним проектом такого спортивного комплексу. Своє бачення майбутнього центру автори ідеї та учасники робочої групи висвітлили на прес-конференції у міському виконавчому комітету після того, як побували на стадіоні «Локомотив». Олексій Цибко наголосив на надзвичайній важливості запропонованого проекту і подякував міській владі за постійну підтримку та розвиток спорту в нашому місті. Перший заступник міського голови Михайло Коваленко наголосив, що міська влада завжди всіляко підтримує гарні починання, які працюють на благо та імідж міста.
Для студентів створення ескізного проекту – тема дипломної роботи на реальній основі, для міста – перспектива мати спортивний комплекс з розгалуженою інфраструктурою, де буде створено умови для навчання, тренувань, змагань, життя та побуту молодих спортсменів.
До створення Центру олімпійського підготовки молоді на базі стадіону «Локомотив» перший крок зроблено. Вже за півроку робоча група планує надати на розгляд міської влади та головного архітектора Сміли ескізні проекти і, в разі схвалення, робити наступний крок до реалізації задуманого.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *