На сцені – «хід у відповідь»

У міському Будинку культури відбувся благодійний концерт рок-гурту «Хід у відповідь» (м.Умань). Перед початком концерту молодіжний колектив та глядачів привітав заступник міського голови-керуючий справами Олександр Головченко. Він, зокрема, відзначив важливу роль саме молоді у підтримці та популяризації доброчинних ідей та акцій, спрямованих на допомогу конкретним людям, зокрема дітям. Нагадаємо, благодійний концерт проводився на підтримку хворого на тяжку недугу п’ятирічного смілянина Жені Опановича, який потребує термінової операції.

Керівник колективу, соліст, поет і композитор Дмитро Ганіч зауважив, що на творчому рахунку гурту «Хід у відповідь» – вже не один такий благодійний концерт, і не лише на Черкащині. Учасники рок-гурту, які є викладачами Уманського педагогічного коледжу, неодноразові переможці та дипломанти різноманітних конкурсів та фестивалів, основою своєї діяльності вважають допомогу ближньому та благодійність. А ще Дмитро Ганіч Смілу вважає рідною, тут минуло його дитинство.

До доброї справи ініціативної уманської молоді долучилися міські соціальні служби, відділ культури, підтримали студенти та учні навчальних закладів, дитячої школи мистецтв, які полюбляють та цінують професійну, якісну, а головне – живу музику. У першому відділенні концерту «Хід у відповідь» представив авторські рок-композиції. Другу частину заполонили рок-н-рол та ремікс-попурі відомих світових творів. У цілому концерт рок-гурту «Хід у відповідь» про­йшов, як мовиться, на одному подиху, зібравши в благодійну скриньку для Жені Опановича близько тисячі трьохсот гривень. Видужуй, Женю, якнайшвидше, ми усі разом за тебе вболіваємо!

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *