Дружній візит

Нещодавно делегація смілян – заступник міського голови Петро Некоз, депутат міської ради Микола Бобков та підприємець Юрій Яблонський – побували на Дні міста в молдавському місті-побратимі Орхей.

– Місто має древню історію і зустріло нас чудовою сонячною погодою, – поділився враженнями Петро Юрійович. – День міста відзначався на храмове свято, тому було, відповідно, богослужіння у храмі, потім святкова хода і ввечері концерт відомих творчих колективів, співаків Молдови. Звичайно, такої масовості, як у нас на День міста, не було, адже й жителів у Орхеї вдвічі менше. Були делегації з інших міст-побратимів – з Польщі, Румунії. Від імені міського голови Вадима Решетняка ми вручили мерові Орхея Віталію Колуну подарунки та сувеніри.

– Це друга наша поїздка до Орхея, – продовжив розмову Микола Іванович. – Враження від свята позитивні. Люди тут трудяться, живуть своїм життям, дуже розвинений зелений туризм і у всіх особливе ставлення до вина – як до живої істоти. Дуже сподобався виступ ансамблю народного танцю Молдови «Жок». Так що враження позитивні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *