Стан та перспективи житлового будівництва

Згідно даних єдиного реєстру Інспекцією ДАБК у Черкаській області за період січня-вересня 2013 року введено в експлуатацію 471 об’єкт житлового будівництва у Черкаській області загальною площею 61,3 тис. кв.м.

Інспекцією проінформовано районні державні адміністрації та міста обласного значення щодо показників введених в експлуатацію об’єктів житлового будівництва по кожному регіону окремо.

Разом з тим надані роз’яснення щодо шляхів узаконення самочинно збудованих об’єктів нерухомості І та ІІ категорій складності за спрощеною методикою введення в експлуатацію таких об’єктів згідно наказу Мінрегіонбуду від 19.03.2013 № 95.

Так, вирішуючи проблему самочинного будівництва житлових і підприємницьких об’єктів нерухомості І та ІІ категорій складності, державою утворюються умови зі спрощення методики введення в експлуатацію таких об’єктів. На сьогодні діє наказ Мінрегіонбуду від 19.03.2013р. «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж». Дія наказу розповсюджується на об’єкти, які збудовані з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011, для громадян які виявили бажання узаконити самочинно збудовані об’єкти нерухомості при умові, що вони надали відповідні заяви до інспекції ДАБК у строк до 31 грудня 2013р.

Більш детальну інформацію щодо практичного застосування положень Порядку, затвердженого наказом Мінрегіону від 19.03.2013 № 95 можна отримати на офіційному сайті Держархбудінспекції України www.dabi.gov.ua, розділ – ДАБІ роз’яснює або через пряме посилання на сторінку http://dabi.uss.gov.ua/roz.shtm.

За інформацією Інспекції державного

архітектурно-будівельного контролю у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *