Сергій Тулуб відвідав будівельний майданчик обласного перинатальному центру?

Черкащанка Людмила Іванівна – одна з тих, хто до цього часу ще не чув про будівництво перинатального центру на базі обласної лікарні. Але дізнавшись, що відкриття такого закладу дасть змогу зберегти життя та здоров’я мам і малюків області, вона цілком підтримує цю ідею.

«Звичайно, було б непогано, якби в нас відкрили такий Центр. Період вагітності – дуже відповідальний етап у житті кожної жінки, і дуже важливо підтримувати та дбати про неї весь цей час. Сподіваюся, що в цій установі працюватимуть справжні професіонали, а обслуговування буде якісним і доступним», – поділилася враженнями містянка.

Будівництво обласного перинатального центру відбувається в рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», ініційованого Президентом України Віктором Януковичем. За словами головного лікаря Черкаської обласної лікарні Олександра Дудника, майбутній Центр розрахований на 2050 пологів на рік, а його відкриття дозволить суттєво знизити рівень перинатальної смертності та поліпшити репродуктивне здоров’я мешканок області.

Вже до кінця року, згідно з дорученням Глави держави, він має відкрити двері для мешканок області. На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації Сергій Тулуб під час наради з керівниками структурних підрозділів ОДА,

«Сьогодні проводиться монтаж каркасу, вже готові до встановлення вікна, розпочалися оздоблювальні й опоряджувальні роботи на першому поверсі. Технологію будівництва перинатальних центрів відпрацьовано на рівні держави: вже 8 таких закладів успішно функціонують в різних областях України. Унікальність нашого регіонального Центру в тому, що це єдина установа такого рівня, яка будується не «з нуля», а шляхом реконструкції приміщення обласної консультативної поліклініки, – розповів генеральний директор «Черкасиміськбуд» Анатолій Бурський. – Незважаючи на інтенсивність будівництва, попереду ще багато робіт: внутрішні, опоряджувальні, пусконалагоджувальні роботи тощо. Прогнозується, що при вчасному фінансуванні, 90% робіт буде завершено до 15 листопада».

За словами директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Олега Різника, для закінчення робіт у 2013 році виділено додаткові кошти в сумі 56,7 млн грн. Сергій Тулуб дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів до кінця тижня вирішити питання фінансування та пришвидшити темпи робіт.

«Перинатальний центр має з’явитися в області до кінця цього року. У зв’язку зі стислими термінами виконання, необхідно залучати до будівництва більше людей. Це дасть змогу створити нові робочі місця та виконувати все згідно з визначеним графіком», – підсумував обговорення цього питання Сергій Тулуб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *