Як поводитися під час терористичної загрози

Терористи сьогодні ведуть війну проти мирних громадян на всій території нашої країни. Вибухи з великою кількістю потерпілих, на жаль, перестали бути унікальними подіями.


У Черкасах стріляли

Як повідомляє Про все, вчора близько дев’ятої вечора на розі Смілянської та Благовісної пролунало близько чотирьох пострілів, травмованих забрала швидка допомога.  Така інформація з’явилася на черкаському форумі. Очевидці зазначають, що одного із поранених забрала швидка. Кореспонденту vikka.ua у третій міській лікарні повідомили, що вчора до них потрапив пацієнт із вогнепальним пораненням. Деталі з’ясовують наші журналісти.


Цьогоріч на охорону здоров’я передбачено на 6,3 % більше видатків, ніж торік

На охорону здоров’я у зведеному бюджеті на 2014 рік передбачено видатків у сумі 60,9 млрд. гривень, що на 3,6 млрд. гривень, або на 6,3%, більше, порівняно з планом 2013 року. Зокрема додатково враховано: – 150 млн. гривень на встановлення з 1 жовтня цього року надбавок за обсяг та якість виконаної роботи медичним працівникам, які надають […]


У Мошнах на Черкащині відкрито музей імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України Віктора Януковича та Рішення Всеукраїнської гуманітарної ради при Президентові України, напередодні визначної для України та світу події – ювілею Великого Кобзаря та в рамках святкування 60-річного ювілею Черкащини, відкрито реконструйований музей імені Тараса Григоровича Шевченка в селі Мошни Черкаського району.


У Каневі відтворюють церкву зі спогадів Шевченка та картин Мюнца

Роботи з відродження козацької церкви Покрови Пресвятої Богородиці біля підніжжя Чернечої гори в Каневі (або як її ще називають – Тарасової церкви) на місці, де і стояла вона у ХVІІІ столітті, нині на завершальній стадії. Там уже зведені стіни, закінчують монтувати куполи та завершують благоустрій прилеглої території. Наступним етапом будівництва церкви буде облаштування інтер’єру та […]


Ялинкова алеї в Черкасах присвячена 69-й річниці визволення України від фашистських загарбників

40 сріблястих ялинок висадили сьогодні разом із ветеранами керівники області, міста та громадських організацій біля підніжжя Пагорбу Слави з нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. «Я часто приходжу сюди, щоб вшанувати своїх побратимів. Саме тут приймають присягу прикордонники й проходить випуск


Стан та перспективи житлового будівництва

Згідно даних єдиного реєстру Інспекцією ДАБК у Черкаській області за період січня-вересня 2013 року введено в експлуатацію 471 об’єкт житлового будівництва у Черкаській області загальною площею 61,3 тис. кв.м. Інспекцією проінформовано районні державні адміністрації та міста обласного значення щодо показників введених в експлуатацію об’єктів житлового будівництва по кожному регіону окремо.


Сергій Тулуб відвідав будівельний майданчик обласного перинатальному центру?

Черкащанка Людмила Іванівна – одна з тих, хто до цього часу ще не чув про будівництво перинатального центру на базі обласної лікарні. Але дізнавшись, що відкриття такого закладу дасть змогу зберегти життя та здоров’я мам і малюків області, вона цілком підтримує цю ідею. «Звичайно, було б непогано, якби в нас відкрили такий Центр.


Кого підтримає Тулуб на перевиборах по «проблемним» округам?

15 грудня на двох округах Черкащини відбудуться повторні вибори депутатів Верховної Ради. Опозиціонери вже прогнозують провокації та брудні технології. Чи потрібно це владі, і кого буде підтримувати Партія регіонів – ми запитали у голови обдержадміністрації Сергія Тулуба. -Результати виборів по 5-ти проблемних округах, у тому числі по 2-м черкаських – 197-му та 194-му – не […]


«Чумацька хата»: реконструкція чи знищення?

Величезний подив і обурення в мистецьких колах Черкащини викликала заява депутата Верховної Ради Ірини Геращенко про «знищення унікальної пам’ятки – хати чумака в Моринцях». Журналісти вирішили розібратися – що стоїть за гучними заявами, і зрештою, яка доля чекає «хату чумака»?