Життя міста: фотомиттєвості

DSC_0270Добра, щира, лагідна, чуйна, турботлива, готова завжди прийти на допомогу, надзвичайно світла людина, а до того ж, звісно, справжній професіонал, неперевершений знавець рідної мови та літератури, майстер своєї справи та вчитель за покликанням – так говорять у колективі школи №3-колегіуму про Світлану Дем’янівну Павлик. Прагнучи бути активною, користуючись гаслом про те, що життя – це рух, націлює на таку позицію і своїх учнів. Як наслідок, її учні неодноразово ставали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

____________________________________________________________________________

DSC_0291Наталія Євгенівна ШАЛИГІНА – вихователь-методист дошкільного навчального закладу №1 «Дружба». У цій жінці гармонійно поєднуються працелюбство, любов до малят і прагнення до самовдосконалення. Стань дитині другом, будь на її рівні і тоді вона прислухатиметься до тебе і хотітиме з тобою пізнавати цей світ, запевняє Наталія Євгенівна.  Вона спрямовує зусилля педагогічного колективу на створення домашнього затишку, доброзичливих стосунків між дітьми та дорослими і, як наслідок, у садочку №1 завжди панує атмосфера невимушеності та відкритості.Чуйного наставника люблять діти, цінують та поважають колеги, до її порад та методичних напрацювань прислухається керівництво.

____________________________________________________________________________

DSC_0209Ніколи не вимагай від людей того, чого не можеш зробити сам – під таким девізом живе та працює завідувач дошкільного навчального закладу №23 «Чипполіно» Алла Сергіївна Коваленко. Це людина гарної вдачі, ділова, енергійна, цілеспрямована. Вона не лише генерує чудові ідеї, а й уміє впроваджувати їх у життя, завжди перебуває у пошуку нових моделей управління – відкритих та демократичних. Дитячий садок №23 багато років є опорним у місті з різних проблем дошкільного виховання, своєрідним центром інновацій.

____________________________________________________________________________

DSC_0241Майже все своє професійне життя Анатолія Францовича Тучинського пов’язане з гімназією ім. В.Т. Сенатора – де він вже 20 років працює вчителем фізичної культури, прищеплюючи любов до спорту, захоплення корисними для здоров’я заняттями не одному поколінню школярів, 10 років очолює методоб’єднання вчителів фізичної культури Сміли. Творчий, ініціативний вчитель, який має високий рівень професіоналізму, активний учасник реалізації програм розвитку фізкультурного та олімпійського руху в Черкаській області, пропаганди здорового способу життя. Під керівництвом Анатолія Францовича у гімназії систематично працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики. Учні є неодноразовими призерами різноманітних спартакіад, командних змагань з футболу «Шкіряний м’яч», настільного тенісу, волейболу змагань з шашок та шахів, зональних змагань «Олімпійське лелеченя».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *