Вітаємо «Смілянку року-2013»

За підсумками інтернет-голосування на сайті Smilamedia.org.ua «Смілянкою року-2013» стала Тетяна Махаринець. Перша переможниця конкурсу, проведеного газетою «Сміла», – екс-гімназистка, а нині студентка першого курсу Національного університету харчових технологій. У відбіркових турах Таня була «Cмілянкою березня».
– Перший раз беру участь у такому конкурсі, – розповіла переможниця. – І це мій перший фурор. Вдячна усім, хто підтримував мене і голосував. Порадила мені послати фото на конкурс моя подруга і однокласниця Юля Черненко. Спочатку ми голосували за неї – і Юля стала «Смілянкою лютого». Заохочувала мене мама, дуже підтримував деканат університету, студенти з мого та інших київських університетів, а також гімназисти, бо там залишилося багато друзів та знайомих. А сфотографувала мене для конкурсу найкраща подруга Яна Лисенко, яка вчиться в університеті імені Богомольця. Фотографія ця несе позитивну енергетику і принесла перемогу. 2013 рік був шаленим, зважаючи на випускний клас, ЗНО, вступну кампанію, але, врешті, він досить успішний – стала студенткою, а перемога у конкурсі забезпечила вдалий старт 2014-го. Тож дякую газеті «Сміла», що організовує такі конкурси. Бажаю успіхів та натхнення.
«Смілянка року-2013» Тетяна Махаринець отримала цінний подарунок, символічну статуетку-грацію та диплом на магнітній основі. Спонсорами конкурсу стали мережа магазинів побутової техніки «Ассоль», спортивний клуб «MagnetiX», партнери міськрайонна організація НСЖУ та інтернет-ресурс Smilamedia.org.ua .

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *