Успіхи учнів – нагорода за вчительську працю

Мрію стати вчителем рідної мови Анна Яківна Дудник виплекала з дитинства. Ще у шкільні роки її натхненником стала вчителька української мови та літератури Оксана Пилипівна. І ось вже майже 35 років цю любов і захоплення мовою калиновою Анна Яківна передає учням школи №15.
Талановитий, умілий учитель, майстер педагогічної праці. Забезпечує високий рівень навчання та виховання. Велику увагу приділяє формуванню духовного світу учнів, світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів шляхом залучення через мову до культурних надбань рідного народу й людства.
Велику роботу проводить щодо підготовки учнів до олімпіад, конкурсів. Її учні є переможцями олімпіад, конкурсів з українського мови ім. П. Яцика, «Тарасовими шляхами», «Вірю в майбутнє твоє, Україно» та інших. Минулого навчального року учениця Анни Яківни Юлія Бочарнікова єдина у Смілі під час ЗНО набрала максимальну кількість (200!) балів з української мови та літератури.
За відданість професії та вагомий внесок у навчання та виховання дітей Анна Яківна Дудник має багато грамот від керівництва міста та області, відзначена Міністерством освіти та науки, молоді та спорту України. Мамину стежину обрали й доньки, Марина та Вікторія.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *