Затверджено програму соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік

Останнє засідання виконавчого комітету 2012 року провів перший заступник міського голови Михайло Коваленко.

З проектом Програми соціально-економічного розвитку нашого міста на 2013 рік виступив начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса. Він зупинився на основних напрямках розвитку у сферах промисловості, підприємництва, освіти, культури тощо. Зокрема зазначив, що планується обсяг реалізації промислової продукції більш як на 733 млн.грн, а темпи приросту – понад 8%, середня заробітна плата планується 2460 гривень і буде зменшено заборгованість із заробітної плати.

На що Михайло Вікторович зауважив: заборгованість із заробітної плати повинна бути ліквідована, а не зменшена, а середня зарплата повинна бути на рівні 2800 гривень і саме так і потрібно записати в Програмі.

Начальник фінуправління Галина Сватко просила затвердити для подання на сесію міської ради проект міського бюджету, який було попередньо розглянуто на засіданнях бюджетної комісії, депутатських слуханнях.

Члени виконкому затвердили також ще ряд рішень стосовно життєдіяльності нашого міста: про порядок фінансування з міського бюджету, плани профоглядів, розподіл медико-санітарної допомоги між медичними установами міста, надання матеріальної допомоги громадянам та інше.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Дальше читаем здесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *