ЇХ ІМЕНА НЕ ПІДУТЬ У ЗАБУТТЯ

Шевченківська дистанція колії була організована в січні 1944 року, після звільнення станції імені Тараса Шевченка від німецько-фашистських загарбників. Одним із перших завдань заново організованого підприємства була відбудова зруйнованих окупантами будівель колійного господарства і ремонт самої колії для позачергового пропуску потягів з вантажами для фронту та народногосподарського комплексу, що відбудовувався на звільнених територіях, а також для відновлення пасажирського сполучення на ділянці Миронівка-Шевченко-Знам’янка. І все це лягло на плечі наших батьків і дідів, які в той час, не маючи техніки, вручну виконували всі ремонтні роботи. Немала частка цієї роботи діставалася жінкам і дівчатам, яких була більшість в колективі.
І сьогодні, підходячи до Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, хочеться згадати тих, хто своєю працею щодня доводив, що залізниця є і буде однією з основних транспортних артерій нашої держави. Це Почесний залізничник, колишній бригадир колії Іван Микитович Рябко, ветерани праці шляховий майстер Микола Васильович Романенко, монтери колії Федора Степанівна Панченко, Анастасія Семенівна Мохова, Валентина Іванівна Мошнягул та інші.
Сьогодні адміністрація і профспілковий комітет не стоять осторонь проблемних питань, які виникають у наших пенсіонерів. Тільки цього року профспілковим комітетом було надано більш як 4 тисячі гривень благодійної допомоги нашим ветеранам, керівництвом дистанції надавалась допомога в підвезенні палива, ремонті житла, у вирішенні інших питань.
На даний час сталися великі зміни в технічному оснащенні дистанції, на роботах з модернізації колії використовуються важкі колійні машини. Та самовіддана праця наших ветеранів не повинна піти в забуття. Тому ми їх із вдячністю згадуємо в цей день, бажаємо здоров’я і довголіття.

Федір КОЦУПЕРА,

голова профспілкової

організації дистанції колії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *