Свято машинобудівників

Колектив ПАТ «Сміламаш» відзначив професійне свято. Вже майже 165 років це підприємство виготовляє устаткування для багатьох галузей промисловості, в першу чергу – хлібопекарської та цукрової.

Машинобудівників привітали численні гості. Від імені міської влади щирі побажання висловив перший заступник міського голови Михайло Коваленко, наголосивши на тому, що «Сміламаш» робить вагомий внесок в економічне зростання міста та з року в рік примножує славу й кращі традиції своїх попередників, успішно освоює ринкові механізми та розширює асортимент виробництва. Побажав міцного здоров’я, нових трудових досягнень, родинного затишку, щедрої долі, добра і благополуччя. Кращих працівників нагородили грамотами та подяками міської влади.

Голова правління ПАТ «Сміламаш» Анатолій Шпак, звертаючись до колективу, зазначив, що підприємство працює в одній із найскладніших галузей промисловості, з тривалим циклом виробництва та складним процесом виготовлення продукції. Та головне багатство підприємства – це люди: науковці, конструктори, інженери, робітники. За відданість своїй справі та відмінне виконання професійних обов’язків Анатолій Лукич вручив працівникам грамоти обласної влади. Урочисто відзначили і ветеранів машинобудівного заводу та працівників, портрети яких занесено на Дошку пошани підприємства.

Традиційно на свято прийшли педагоги та учні підшефної школи №1. Шефів привітала директор школи, депутат міської ради Інна Гайдай, а юні таланти прикрасили урочистості концертними номерами.

Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *