Розпочалася реконструкція смілянської автостанції

Автостанція, що розташована по вулиці Леніна, вже давно потребувала оновлення. Адже щодня тут бувають сотні пасажирів, і не лише смілян, а й з інших міст та районів України. Тож коли нещодавно тут почалися ремонтні роботи – це порадувало багатьох. Як розповів заступник міського голови Юрій Студанс, нинішній стан автостанції не радував око і губернатор Сергій Тулуб, проїжджаючи Смілою, зробив зауваження щодо естетичного вигляду, освітлення на території автостанції і прилеглих територіях. І хоч нині ще не зовсім той вигляд, якого хотілося б, але зрушення є – проводиться і ремонт автостанції, і впорядкування прилеглих територій. Поставлено також завдання по всій області привести в порядок усі зупинки.
– Розпорядженням міського голови створена відповідна комісія, – говорить Юрій Іварович. – Адже автостанція – це місце перебування багатьох людей, це візитна картка нашого міста. Тому її власникам поставлено завдання привести в сучасний належний стан приміщення і зовні, і всередині. Потрібно зробити нормальні умови для пасажирів – теплий туалет в приміщенні, обладнати зал очікування. Що стосується комерційних споруд, які знаходяться поруч, то багато з них просто в жахливому стані. Це непривабливі на вигляд іржаві конструкції, тому цим підприємцям поставлено завдання привести в належний стан споруди. Всі власники з розумінням поставилися до цього, щоб привабити покупців, зробити і собі, й для людей нашого міста.
Що стосується автозаправних станцій, то Сергій Борисович поставив завдання, щоб вони були добре освітлені і плюс повинно бути освітлення, хоча б по 5 стовпів, від зупинки, як у європейських країнах. Робота почалася, і сподіваємося, що до кінця серпня буде виконана. Міська влада всіляко сприятиме цьому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *