Привести дороги в нормальний стан

Незадовільний стан доріг більшість смілян вважає однією з найгостріших проблем, яка вимагає вирішення. Тому міський голова Вадим Решетняк окреслив завдання в найкоротші терміни відремонтувати найбільш проблемні ділянки транзитних автошляхів. Йдеться, зокрема, про ямковий та поточний ремонти вулиць Комунарської, Леніна, Свердлова, Уманської. Саме тут в ці дні тривала інтенсивна робота, на яку було залучено максимальну кількість бригад.
– Зараз у місті проводяться роботи з капітального і поточного ремонту доріг, – зазначив заступник міського голови Юрій Студанс. – Хоча на це щороку виділяється чимало коштів, але їх все одно недостатньо, щоб привести наші дороги в належний стан. На сьогодні загальна сума, виділена з міського, обласного і державного бюджетів, становить близько 3,6 мільйона гривень. Але дороги у нашому місті дуже проблематичні. Це транзитні траси – вулиці Комунарська, Уманська, Леніна, 60-річчя СРСР, Перемоги і Свердлова. Ці дороги потребують значних капіталовкладень, виділених на ремонт коштів не вистачає. І тому міський голова, враховуючи численні звернення жителів Комунарської, залучив власні кошти, закупив 60 тонн асфальту для того, щоб повністю зробити ремонт на цій вулиці.
Що стосується вулиці Леніна, то вона також потребує значних капіталовкладень. Найбільш проблематична ділянка – в районі автостанції. Виділено 820 тисяч гривень, за які буде зроблено максимально можливе на ці кошти.
Радує, що роботи у нас уже інтенсивно почалися, залучено максимальну кількість техніки та ремонтних бригад. Стоїть завдання – в найкоротші строки зробити ямковий і поточний ремонти, привести наші дороги в нормальний стан.
Хотілося, щоб і народний депутат по нашому округу Віктор Тимошенко також долучився до вирішення цієї проблеми для того, щоб залучити додаткове фінансування на ремонт доріг.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *