Опалення місць загального користування

у депутатській комісії

На засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності розглянуто заяву жителів міста щодо оплати за опалення місць загального користування. Вивчивши питання, комісія вирішила: рекомендувати ТОВ «Сміла Енергоінвест», відповідно до комісійно проведеної інвентаризації багатоквартирних житлових будинків міста, яким надаються послуги з централізованого опалення, на наявність або відсутність приладів опалення у місцях загального користування, до 1 березня 2013 року  провести  перерахунок  плати за місця загального користування згідно з інвентаризацією, а до 10 березня 2013 року надати населенню міста нові рахунки з урахуванням перерахунків.

На початку засідання голова постійної депутатської комісії Олег Трушкевич ознайомив  членів комісії та присутніх із заявою, що надійшла від жителів будинків №№ 8, 10, 12 по вул. Філатова та будинку № 5 по вул. Мазура з приводу нарахування ТОВ «Сміла Енергоінвест» оплати за опалення місць загального користування.

Комісія  заслухала і жителів міста, які підняли дане питання. Зі слів громадянина В.Д. Медведєва, у вищезазначених під’їздах будинків відсутні прилади опалення, а нарахування плати за послуги з опалення місць загального користування в період опалювального сезону ТОВ «Сміла Енергоінвест» проводить. Він запропонував проводити щомісячні перерахунки за вищезазначені послуги.

Громадянин О.В. Мотузенко зачитав лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.12.2012 №­8/­10-3892-12, в якому зазначено, що нарахування плати за опалення місць загального користування через відсутність приладів опалення вважається неправомірним. А також ознайомив членів комісії та присутніх із рішенням Смілянського міськрайонного суду Черкаської області від 20 грудня 2012 року стосовно даного питання.

Комісія вирішила рекомендувати ТОВ «Сміла Енергоінвест», відповідно до комісійно проведеної інвентаризації багатоквартирних житлових будинків міста, яким надаються послуги з централізованого опалення, на наявність або відсутність приладів опалення у  місцях загального користування, до 1 березня 2013 року  провести  перерахунок  плати за місця загального користування згідно з інвентаризацією, а до 10 березня 2013 року надати  населенню міста нові рахунки з урахуванням перерахувань.

ТОВ «Сміла Енергоінвест» зобов’язалося виконати рішення комісії ЖКГ у визначені  терміни.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *