Головні завдання – ремонт і диспетчеризація ліфтів

Комфортне проживання у багатоповерхівках значною мірою залежить від роботи ліфтів. За їх якість і надійність відповідає комунальне підприємство «Сміла-ліфт».

Як зазначив його директор Віктор Бондаренко, підприємство капітально відремонтувало усі ліфти, заплановані на 2013 рік, і в цілому готове виконати цьогорічний план. Перед колективом стоять завдання якомога швидше провести капітальний ремонт ліфтів і завершити їх диспетчеризацію. Але у вирішенні цих питань є певні проблеми.

– Необхідно диспетчеризувати 76 ліфтів, але цю роботу не розпочали через заборгованість казначейства. Однак завдяки втручанню міської ради уже надійшли перші кошти на диспетчеризацію, тому необхідні роботи у перших 10 ліфтах плануємо виконати протягом цього місяця, – пояснив керівник «Сміла-ліфт».

Проблемним також є проведення капітального ремонту. Із 32-х ліфтів двадцять вже зупинені. Віктор Бондаренко зауважив, що підприємство діє згідно з правилами безпечної експлуатації ліфтів і не має права не зупиняти ліфти, що не відповідають встановленим нормам. Оформлення ж усієї необхідної документації розтягнуте в часі і залежить не лише від керівництва «Сміла-ліфт». Тому його керівник просить вибачення у смілян за тимчасові незручності, звертається з проханням набратися терпіння і запевняє, що комунальне підприємство докладає чимало зусиль, щоб ліфти якнайшвидше запрацювали. Адже їх простій, окрім всього, – втрата значних коштів.

Продовжувати роботу колектив може за умови отримання стовідсоткових розрахунків замовників за виконані роботи з технічного обслуговування ліфтів, дотримання графіків реструктуризації, стабільного надходження коштів від організацій нежитлового фонду. Аналіз діяльності за перше півріччя 2013 року показав, що надходження за технічне обслуговування ліфтів на підприємствах становить 98% надходжень, що свідчить про успішну співпрацю «Сміла-ліфт» з іншими організаціями. Фактично комунальне підприємство отримує 180-190 тисяч гривень на рік додаткових коштів, але їх недостатньо для виконання всіх запланованих робіт.

Єлизавета КРАСНІЧЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *