Черкащина отримала понад 4 млн. тонн збіжжя

У Черкасах відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Перед початком її роботи перший заступник голови ОДА Анатолій Івашкевич вручив державні нагороди жителям області, які мають досягнення в різних сферах діяльності. Серед відзначени були і сміляни.
Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено заступника директора з виховної роботи, вчителя музичного мистецтва Смілянської спеціалізованої школи №5 Ольгу Михальченко. А Подяку Прем’єр-міністра України отримала начальник служби у справах дітей міської ради Ольга Шуригіна.
Основним питанням порядку денного були підсумки соціально-економічного розвитку області та виконання місцевих бюджетів за 9 місяців цього року.
Анатолій Івашкевич відзначив вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області працівників сілськогосподарської галузі. Урожайність зернових та зернобобових досягла рекордного показника 62,2 центнера з гектара, що дало можливість отримати понад 4 мільйони тонн збіжжя.
Загалом, протягом 9 місяців цього року до бюджетів усіх рівнів зібрано 5,4 млрд. грн. доходів, зокрема до державного бюджету – 3,6 млрд. грн., до місцевих – 1,8 млрд. грн. Темп приросту надходжень до державного та місцевих бюджетів, порівняно з відповідним періодом минулого року, збільшено на 10 відсотків, або 514 млн. грн. Суттєву роль в наповненні бюджетів відіграє мале підприємництво, розвитку якого влада приділяє значну увагу. Зокрема, в області активно створюються центри з надання адміністративних послуг.
Серед тих, хто підсумував роботу за 9 місяців, були також і в.о. першого заступника міського голови Сміли Юрій Студанс та перший заступник голови Смілянської РДА Віктор Золотоверхий.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *